20 травня 2017 року в Івано-Франківську пройшов обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

 Вівторок, 23 травня 2017 00:45
Опубліковано в Івано-Франківська область

20 травня 2017 року в місті Івано-Франківську в парку ім.Т.Г.Шевченка Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради провів обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Метою даного заходу було формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом у колі сім’ї , організація активного сімейного дозвілля.

На урочистому відкритті заходу з привітальним словом виступив директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко.

В обласному етапі взяло участь 5 сімей, які змагались у таких естафетах: «Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом» та «Єралаш», а також показали свої знання у спортивній вікторині.

У напруженій боротьбі перемогу здобула сім’я з селища Богородчани, другу сходинку виборола сім’я з міста Калуша та третє призове місце святкувала сім’я з міста Івано-Франківська.

Таким чином, сім’я з селища Богородчани виборола право представляти нашу область у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама,тато,я – спортивна сім’я», який проходитиме 29-30 травня 2017року в м.Бердянську Запорізької області.

Переможці та призери обласного етапу були нагороджені грамотами, медалями та кубками, а за активну участь у фестивалі всі учасники отримали футболки та грамотами від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».