Дворовий футбол на Івано-Франківщині пройшов в теплій дружній обстановці

 Середа, 22 квітня 2015 20:49
Опубліковано в Івано-Франківська область

21 квітня 2015 року в м. Долина в спортивному комплексі «Нафтовик» Івано-Франківським обласним та Долинським районним центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід з дворового футболу серед дітей 13-14 років.

На урочистому відкритті учасників фізкультурно-оздоровчого заходу привітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко та головний спеціаліст РЦФЗН «Спорт для всіх» Роман Лопух.

Головною метою проведення заходу було залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація футболу.

У турнірі з дворового футболу, який проводився по олімпійській системі, взяли участь понад 40 чоловік.

В результаті безкомпромісної боротьби перше місце посіла команда «Шевченкове», друге місце зайняла команда «Яворів» і останнє призове місце посіла команда «Стара Долина».

Всі учасники фізкультурно-оздоровчого заходу були нагороджені грамотами та значками від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а переможці отримали від центру волейбольний м’яч.

В цілому захід пройшов в теплій і дружній обстановці.