«Олімпійське літо» завітало до дитячого табора «Сокіл»

 Четвер, 25 серпня 2016 17:42
Опубліковано в Івано-Франківська область

В рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів в літній канікулярний період «Олімпійське літо» 23 серпня 2016 року в с. Сокіл Галицького району в дитячому лікувально-оздоровчому комплексі «Сокіл» Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід.

Метою даного заходу було залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, виховання дітей та молоді у напрямку гармонізації розвитку їх фізичних і морально-вольових якостей засобами фізичної культури і спорту.

На урочистому відкритті учасників змагань привітав головний спеціаліст Івано-Франківського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Морозовецький Олександр та заступник начальника ДЛОК «Сокіл» Олена Москалець.

У змаганнях взяли участь понад 200 дітей зі всієї України, які відпочивали в таборі. Захід проводився з таких видів спорту: з міні-футболу , з волейболу, естафет, настільного тенісу та шашок.

В результаті безкомпромісної боротьби перше місце з міні-футболу здобула команда «І куреня», друге місце виборола команда «ІІ куреня», а третє місце дісталось команді «IІІ куреня». Змагання з волейболу потішили глядачів і показали такі результати: третю сходинку посіла команда «ІІ куреня», другу сходинку виборола команда «ІІІ куреня», а переможцем стала команда «І куреня» та посіла перше місце. Далі проводились естафети для старших учасників. В естафетах серед старших переможцем стала команда «ІІ куреня», другу сходинку посіла команда «І куреня», а бронзову нагороду здобула команда «ІІІ куреня». А на завершення був проведений турнір з тенісу, де переможцем став Озарко Максим, другу срібну нагороду одержав Ловицький Олексій, та третю нагороду отримала Франків Юля.

Переможці та призери фізкультурно-оздоровчого заходу були нагороджені грамотами,значками та м’ячами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Учасники та глядачі змогли на собі відчути запал турніру, що дало масу позитивних емоцій.