«Спортивна зима» на Івано-Франківщині

 П'ятниця, 26 лютого 2016 01:44
Опубліковано в Івано-Франківська область

22 лютого 2016 року в м. Калуші в льодовому палаці «Нафтохімік-Арена», Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Калуським МЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід «Спортивна зима».

На урочистому відкритті учасників заходу привітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко та директор Калуського МЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Нижник.

Головною метою проведення заходу була популяризація активного дозвілля в зимовий період, пропаганда активного способу життя, як одного з чинників гармонійного розвитку людини.

У фізкультурно-оздоровчому заході взяло участь понад 60 дітей, які змагались у різноманітних естафетах та конкурсах.

В результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда «Сокіл», друге місце зайняла команда «Білі ведмеді» і останнє призове місце розділили між собою дві команди «Титани» і «Сімсони».

Всі учасники фізкультурно-оздоровчого заходу були нагороджені грамотами та значками від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В цілому захід пройшов в теплій дружній обстановці.