В Івано-Франківську пройшов обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

 Четвер, 30 квітня 2015 01:08
Опубліковано в Івано-Франківська область

25 квітня 2015 року в місті Івано-Франківську в парку ім.Т.Г.Шевченка Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради провів обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Метою даного заходу було формування свідомої потреби до занять фізичною культурою у колі сім’ї – як основної системоутворюючої сучасних соціальних пріоритетів, формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом.

На урочистому відкритті заходу з привітальним словом виступив заступник начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Назар Павлів та директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко.

В обласному етапі взяло участь 5 сімей, які змагались у різноманітних естафетах та вікторині.

У напруженій боротьбі перемогу здобула сім’я з міста Калуша, другою була сім’я з міста Косова і останнє призове місце посіла сім’я з міста Тлумача.

Таким чином, сім’я з міста Калуша виборола право представляти нашу область у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама,тато,я – спортивна сім’я», який проходитиме 14-16 травня 2015року в м.Києві.

Переможці та призери обласного етапу були нагороджені медалями і кубками, а всі учасники були нагородженні грамотами та роздатковим матеріалом від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та кожен учасник отримав плакат із автографом нашого богатир’я Назара Павліва.

В цілому захід пройшов в дружній теплій атмосфері, всі учасники обласного етапу залишились задоволені та отримали море позитивних емоцій.