Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Спортивна зима» продовжує крокувати Прикарпаттям

 Вівторок, 24 лютого 2015 20:05
Опубліковано в Івано-Франківська область

23 лютого 2015 року в рамках цієї акції Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Долинським районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради провели даний захід в Долинській ЗОШ - інтернат.

Метою даного заходу була популяризація зимових видів спорту, формування здорового емоційного фону та свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом у дітей-вихованців школи-інтернату.

На урочистому відкритті заходу з привітальним словом виступив директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко.

У спортивно-масовому заході взяло участь понад 50 дітей, які змагались у різноманітних естафетах.

В напруженій боротьбі перше місце виборола команда «Орли», яка обігнала в останній естафеті команду «Бандерівці» яка і посіла друге місце а третє місце дісталось команді «Галичани».

Усі переможці та учасники спортивно-масового заходу були нагороджені грамотами та роздатковим матеріалом від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В цілому захід пройшов в дружній теплій атмосфері, діти залишились задоволені та отримали море позитивних емоцій.