Обласна спартакіада «Козацькі розваги» відбулась на Харківщині

16.06.2015
Харківська область

12 червня 2014 року Харківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в м. Валки на стадіоні «Колос», були проведені фінальні змагання обласної спартакіади «Козацькі розваги».

Головною метою було :

- відродження історико-культурних та господарських традицій;

- духовності українського народу шляхом залучення широких верст населення до занять фізичною культурою та спортом.

- демонстрація сили, витривалості та швидкості сучасних українських богатирів.

За підсумками змагань у першій групі переможцем стала команда Валківського району, друге місце посіла команда Харківського району та трете місце здобула команда м. Чугуїв. В другій групі переможцем стала команда м. Люботин, друге місце посіла Чугуївський район.

Переможці та призери змагань були нагородженні кубками, медалями та грамотами Харківського обласного центру «Спорт для всіх».

На початку липня збірна команда Харківської області прийме участь у Всеукраїнських змаганнях «Козацькі розваги», які відбудуться у м. Чернігів.