Обласна спартакіада «Спортивна рибалка»

 Середа, 13 липня 2016 02:52
Опубліковано в Харківська область

8-9 липня до професійного свята всіх рибаків комунальною установою «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» за підтримки Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації було проведено обласну спартакіаду з спортивної рибалки за участі представників районів та міст Харківської області.

Цього року для проведення змагань було вибрано водоймище в смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської області. Не можна не відзначити чудовий краєвид, мальовничі береги, спів птахів та аромат лугових трав, який додав змаганням ще більшої особливості та неповторності.

Учасники почали прибувати вже ввечері. Реєстрація команд. Жеребкування. Підготовка до старту. І звичайно ж, спілкування. Змагання стартувало рано вранці. У цьому році на старт вийшли 11 команд.

Протягом 4 години залікового часу все вирішило зважування, за результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

Серед учасників І групи:

1 місце - Золочівський р-н;

2 місце - Вовчанський р-н;

3 місце - Красноградський р-н;

Серед учасників ІІ групи:

1 місце- Краснокутський р-н;

2 місце - Зачепилівський р-н;

3 місце - Чугуївський р-н;

В особистому заліку в І групі переміг - Чегліков Андрій (м. Чугуїв), в ІІ групі переможцем став - Мірошниченко Віктор (Вовчанський р-н).

По закінченню змагань переможці та призери були нагороджені кубками та медалями медалями КУ ХОЦФЗН «Спорт для всіх».

Окремо висловлюємо подяку за плідну співпрацю та вагомий внесок в організації та підготовці обласної спартакіади "Спортивна рибалка 2016" членам ГО "Слобожанський край", голові правління Бреславцю М.С., члену правління (Депутату Солоницівської селищної ради) Миколенко Р.Д., начальнику служби безпеки Леонідову А.І., голові Солоницівської селищної ради Шабатько В.І., завідувачу сектору у справах молоді та спорту Дергачівської райдержадміністрацій Марєйкіній В.Л., головному судді змагань Катасонову М.П.