«Спорт для всіх» Харківщини дав старт малим олімпійським іграм

18.08.2015
Харківська область

5 серпня 2015 року Харківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в ДОТ «Олімпія», що знаходиться у Балаклійському районі Харківської області, був дан старт малим олімпійським іграм та проведені обласні фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійське літо» серед дітей, які перебувають на оздоровленні в літній канікулярний період.

Змагання проходили за двома групами, серед молодших та старших загонах. Команди змагалися у різноманітних спортивних естафетах та відповідали на питання на олімпійську тематику.

Метою змагань було:

- підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед дітей;

- оволодіння дітьми навичок з різних видів спорту;

- залучення дітей до постійних занять фізичною культурою та спортом;

- пропаганда та формування здорового способу життя;

За підсумками змагань, серед молодшої групи перше місце здобула команда «Шпагат Малевича», друге місце посіла команда «Ничесе» та трете місце за командою «3D дети», а серед старшої групи перше місце посіла команда «Львицы в сети», другі команда «Орда» та треті «Тетя рая».

По закінченню змагань усі переможці, призери та учасники були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та грамотами ХОЦФЗН «Спорт для всіх».