У Чугуєвському районі відбувся І етап Всеукраїнських фізкультурно – оздоровчих заходів з дворового футболу

21.05.2015
Харківська область

У селищі Есхар Чугуївського району Харківської області відбувся І етап Всеукраїнських фізкультурно – оздоровчих заходів з дворового футболу: районний фінальний турнір з дворового футболу серед дитячих команд сільських та селищних рад за місцем мешкання. Прийняло участь 12 команд підлітків з Чугуївського району. Змагання проходили по трьом підгрупам з виходом у 1/8, 1/4, 1/2 та фінальну частину турніру. Загалом в заході прийняло участь близько 200 осіб, як гравців команд так і глядачів з організаторами та суддями.

Переможцем районних змагань стала команда смт. Кочеток Чугуївського району, друге місце зайняла команда с. Веденка, трете місце посіла команда смт. Есхар.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями ЦФЗН «Спорт для всіх». Також кубками були нагороджені найкращі футболісти турніру в номінаціях: кращій воротар – Артем Стриженко (смт. Есхар); кращий захисник – Павло Коваленко (с. Коробочкине); кращий нападник – Павло Бойко (с. Веденка).