У Харківі пройшов Кубок України з кікбоксингу ВТКА

06.10.2016
Харківська область

З 29 вересня по 2 жовтня 2016 року у Харківі пройшов Кубок України з кікбоксингу ВТКА. Кубок України проводився з метою залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, відбору найсильніших спортсменів до складу збірної команди України для виступу на міжнародних змаганнях. Організація проведенням змагань здійснювалося Міністерством молоді і спорту України та Українською спортивною аматорською асоціацією ВТКА з традиційного карате, кікбоксингу та усіх стилів. Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубка України покладалося на Департамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та на головну суддівську колегію, затверджену Міністерством молоді і спорту України.

Рівень допуску до змагань за класифікацією: дорослі - не нижче 1 розряду.

Харків представляли спортсмени, вихованці тренерів Віктора Савченка та Андрія Жорняк.

Ігор Понайотов зайняв 1 місце в категорії лайт контакт і 2 місце в категорії фул контакт (Тренер Віктор Савченко).

Бронзовим призером в категоріях лайт контакт і лоу контакт став Владислав Малютін (Тренер Віктор Савченко).

Чемпіоном України в категорії К-1 лайт контакт і бронзовим призером в категорії К-1 став Артем Дурмаджі (Тренер Андрій Жорняк).