Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді визначила найкращих

02.10.2015
Харківська область

Фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді проходили у м. Житомирі з 23 по 27 вересня 2015 року на території Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова.

У змаганнях взяло участь 150 юнаків віком 15-17 років з 15 регіонів України (Харківської, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Рівненської, Чернівецької, Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Івано-Франківської, Чернігівської, Київської, Львівської областей та м.Києва).

У загальнокомандному заліку першість здобула збірна команда Волинської області, друге місце посіла збірна команда м.Києва, третє – Дніпропетровської області. Представники Харківської області посіли десяте місце.

В особистому заліку представник збірної команди Харківської області Андрій Яковлєв (м. Куп’янськ) увійшов до десятки найкращих, зайнявши дев'яте місце.

На урочистому закритті змагань та нагородженні учасників фінальних змагань Спартакіади були присутні заступник Глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь, начальник Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова генерал-майор Юрій Даник, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорник.