У Хмельницькому пройшов Обласний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім'я»

 Вівторок, 28 квітня 2015 12:21
Опубліковано в Хмельницька область

25 квітня у спортивному залі політехнічного коледжу обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провів обласний фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім'я".

Мета даного заходу:формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом; зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей; спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся директор ХОЦФЗН «Спорт для всіх» - Олександр Якушев.

У обласному фестивалі взяли участь переможці І етапу міських та районних змагань, які нещодавно відбулись у населених пунктах області. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і з мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Свою майстерність та спритність сім’ї показували у естафетах: "Мисливство","Флорбол","Метання дротиків у ціль", "Вправний обруч", "Веселий мішок", "Гонка повітряних куль " та у спортивній вікторині.

І місце зайняла сім'я Гетманчуків (м. Шепетівка), ІІ місце - сім'я Рубіних (м. Славута) і ІІІ місце - сім'я Маліновських (Віньковецький район).

Це було справжнє свято для учасників заходу. Батьки і діти отримали незабутнє враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Команди нагороджені грамотами, медалями, вимпелами та призами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».