У Хмельницькому турнір з шахів серед чоловіків та жінок присвятили дню людей похилого віку

 Понеділок, 03 жовтня 2016 23:31
Опубліковано в Хмельницька область

1 жовтня 2016 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» разом зі спортивно – оздоровчим комплексом «СВ – Клуб» провели обласний турнір з шахів серед чоловіків та жінок в рамках акції «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Турнір проходив у шаховому клубі (парк ім. І.Франка). До участі у змаганнях допускалися чоловіки 60 років і старші та жінки 55 років і старші. У турнірі взяли участь біля 30 учасників з Хмельницької області.

Мета даного заходу: залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом, популяризація шахів, пропаганда здорового способу життя, організація активного відпочинку людей похилого віку.

З привітальним словом виступили директор обласного центру – Олександр Якушев та піар-менеджер «СВ -Клубу» - Лисенко Владислав.

Переможцями змагань серед жінок стали: І місце – Коштенко Валентина, ІІ місце – Матковська Ольга, ІІІ місце – Білоус Емілія; серед чоловіків І місце – Харьков Анатолій, ІІ місце – Юзюк Володимир, ІІІ місце – Слободянюк Валентин.

Призери обласного турніру нагороджені грамотами та подарунками ХОЦФЗН «Спорт для всіх» та грошовими преміями від спонсора спортивно – оздоровчого комплексу «СВ- Клуб».