«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп»

15.06.2017
Хмельницька область

7 червня 2017 року обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів спортивно - масовий захід у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» серед дітей та підлітків спортивно – оздоровчого табору «Олімп». У програмі спортивно – масового заходу: змагання "Веселі старти" та дартс. Участь взяли близько 100 дітей.

Мета даного заходу: залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, формування морально – вольових рис характеру, розвиток фізичних якостей, організація змістовного дозвілля дітей.

З привітальним словом виступив директор центру – Олександр Якушев.

Призерами «Веселих стартів» стали команди: І місце – команда «Чемпіони» ІІ місце - команда «Кисіль», ІІІ місце – команда «Орли».

У змаганнях з дартсу серед дівчат І місце посіла Мельничук Поліна, ІІ місце – Партасюк Тетяна, ІІІ місце – Куцепалова Карина; серед юнаків І місце – Присяжний Данило, ІІ місце – Копачинський Іван, ІІІ місце – Хохлов Єгор. Призери "Веселих стартів" та з дартсу нагороджені грамотами, медалями, вимпелами, брелками та призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх".