Змагання з дартсу та «Веселі старти» серед дітей та підлітків пройшли на Хмельниччині

 Середа, 07 грудня 2016 14:15
Опубліковано в Хмельницька область

2 грудня 2016 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним відділенням НОК України Хмельницької області провели змагання з дартсу та «Веселі старти» серед дітей та підлітків Орининської загальноосвітньої школи – інтернату І – ІІІ ст. в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я».

Мета даного заходу: залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально – вольових рис характеру у дітей; розвиток фізичних якостей.

З привітальним словом на відкритті спортивно – масового заходу виступив директор ХОЦФЗН «Спорт для всіх» - Олександр Якушев.

В змаганнях «Веселі старти» та дартсу прийняли участь близько 100 дітей. У програму змагань «Веселі старти» входили естафети «Баскетболіст», «Хокеїст», «Футболіст», «Переправа», «Стрибки в мішку», «Перетягування канату» та спортивна вікторина. Перемогла команда «Октава», друге місце – «Динамо», третє місце – «Дніпро».

У змаганнях з дартсу серед дівчат та юнаків перше місце – Гоншовська Марина та Дубовий Назар, друге місце – Житарюк Аня та Яцишин Богдан, третє місце – Ясенецька Олександра та Березовський Руслан.

У змаганнях взяли участь біля100 учасників. Змагання були дуже емоційними, всі учасники отримали задоволення. Діти проявили високий інтерес до спорту та бажання до участі у фізкультурно – оздоровчих заходах.

Команди "Веселих стартів" та учасники з дартсу нагороджені медалями, грамотами, вимпелами, брелками, призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх" та призами обласного відділення НОК України.