Найбільше село найкращих людей відзначило 160-ту річницю заснування

 Середа, 06 листопада 2019 13:58
Опубліковано в Кіровоградська область

3 листопада в рамках святкування 160 річниці заснування села Костянтинівка Запорізької області на мультиспортивному майданчику відбулись турніри з міні - футболу, волейболу та баскетболу 3х3.

Село Костянтинівка Мелітопольського району, яке вже не одне десятиріччя тримає лідерство за кількістю населення, і є найбільшим селом України.

Змагання проводились за коловою системою. Організація та проведення цих змагань проводилась під патронатом КЗ «РЦФЗН «Спорт для всіх» Мелітопольської райради Запорізької області.

 В змаганнях взяли участь  команди багатьох сільрад та територіальних громад Мелітопольського району. В ході змагань спортсмени Мелітопольщини в черговий раз показали високий  рівень підготовки, спортивну наснагу та жагу до перемоги.

Команди були підготовлені тренерами КЗ «Спорт для всіх» МРР ЗО , а саме Коренем В.М. та Купаєвим В.В.

У підсумку  в змаганнях з баскетболу 3х3 перше місце посіла команда села Спаське (Терпінівська сільська рада).

В змаганнях з волейболу переможцями стали спортсмени Фруктовської сільської ради.

Турнір з міні-футболу зібрав найбільшу кількість вболівальників. До останньої гри переможець був невідомий, і лише у другому таймі футболісти ФК «Садове» спромоглись дотиснути гравців ФК «Вознесенка»  і вибороти почесний кубок. Друге місце посіла СК «Костянтинівка» , третє - ФК «Вознесенка», четверте – ФК «Костянтинівка».

 На церемонії нагородження, де були присутні голова костянтинівської сільради Горбань Т.П., голова федерації футболу Мелітопольського району Принус Г.О. та депутат Запорізької обласної ради Горбань В.І., команди переможці та учасники змагань були нагороджені кубками, грамотами та грошовими преміями.