Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Спортивна зима»

 Понеділок, 24 лютого 2020 08:07
Опубліковано в Кіровоградська область

Вітаємо команду Кіровоградської області із зайнятим ІІ місцем у фіналі Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»!


Даний захід проводиться 10-й рік поспіль центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» по всій Україні у ІІІ етапи: місцевий, обласний та Всеукраїнський. Цього року у Всеукраїнському фіналі, який проводився в м.Києві у період з 17 по 18 лютого 2020 року Кіровоградщину представляла збірна команда Первозванівської та Великосеверинівської об’єднаних територіальних громад.
Програма заходів включала в себе: комплексні естафети в спортивному залі, у яких наша команда зайняла І та 4 місця, та змагання з лижних перегонів. В комбінованій естафеті на лижах команда зайняла 2 місце, а в індивідуальних змаганнях не було рівних нашому Бєжанову Вячеславу.
Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дякує учасникам команди у складі Рудої Ірини, Бєжанова Вячеслава, Сіренко Софії, Мазура Олександра та представнику команди Миргородському Костянтину, вчителю фізичної культури КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр» за чудовий результат, а організаторам за високий рівень організації та проведення фіналу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима»!