У Львівському обласному центрі «Спорт для всіх» вксь рік вирує життя

 Середа, 30 грудня 2015 12:55
Опубліковано в Львівська область

Директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович разом зі своїм заступником Валерієм Янюком та начальником КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Мирославом Николаєвим, 24 грудня 2015 року відвідали комунальний заклад Золочівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Центр, який створили у Золочеві в 2011 році, активно залучає місцеве населення до занять фізичною культурою та популяризує здоровий спосіб життя.

На сьогоднішній день у комунальному закладі займається 175 осіб. Семеро з них – діти учасників АТО, восьмеро – діти інваліди і одна дитина сирота.

У центрі проводять заняття з лікувальної фізичної культури для жінок. Відбуваються вони по групах з понеділка по суботу. Жінки мають змогу не лише покращити своє здоров’я, а й підтримувати чудову форму.

Заняття з оздоровчої фізичної культури для дітей проходять по 3 групах, в яких займаються діти інваліди, діти від 7 до 10 років та дівчатка від 10 років.

Директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович випробував тренажери Золочівського центру та відзначив хорошу організацію занять.

Також гості зі Львова провели зустріч з міським головою міста Золочева – Ігорем Михайловичем Гриньківим, який висловив підтримку комунальному закладу і наголосив, що буде підтримувати проведення в центрі фізкультурно – оздоровчих занять та реабілітаційних заходів серед людей різних вікових груп (включаючи людей з інвалідністю).