Відкриття мультиспортивного простору для тренувань на свіжому повітрі в рамках Всеукраїнської фізкультурно-оздоровчої акції «Не лінуйся! Рухайся!»

 П'ятниця, 14 серпня 2020 10:12
Опубліковано в Миколаївська область

Миколаївський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на Центральному міському стадіоні м. Миколаєва Мультиспортивний простір для тренувань на свіжому повітрі в рамках Всеукраїнської фізкультурно-оздоровчої акції «Не лінуйся! Рухайся!». Урочисте відкриття відбулось зранку 8 серпня, за участі багатьох федерацій видів спорту. Також, на заході був присутній начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОДА – Віктор Гінкулб якій особисто прийняв участь у ранковій руханці від чемпіонів та спортивних активностях.  

Захід проводився з метою популяризації здорового способу життя та залучення громадян до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Стадіон об’єднав на своїй території представників найрізноманітніших видів спорту, а саме: легкої атлетики, дзюдо, тхеквондо, сумо, міні-футболу, стріт-болу, гандболу та художньої гімнастики.

Всі спортсмени взяли участь у ранкової руханці та майстер класах.

Ранкову руханку провели: Віта Стьопіна - ЗМС з легкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор в Греції, учасниця чотирьох Олімпіад в Пекіне, Атланті, Афінах і Лондоні; Діана Ткаченко – МСУ з легкої атлетики, чемпіонка України; Ганна Антикало – МСУ з дзюдо, бронзова призерка Всесвітньої Універсіади 2019 року, багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних та Всеукраїнських змагань; Світлана Аксьонова –МСУ з гандболу, срібна призерка Чемпіонату України в суперлізі, кращій гравець суперлігі 2020 року; Христина Бабій – МСУ з гандболу, срібна призерка Чемпіонату України в суперлізі.

Проведення мультиспортивних активностей та ранкових руханок планується щосуботи. Адже спортивна активність на відкритому просторі – для всіх! Наступною датою стане 15 серпня!