Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійський день» завітав до Миколаєва

 Понеділок, 22 червня 2015 13:45
Опубліковано в Миколаївська область

20 червня при підтримці Миколаївського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на головній площі міста Соборній стартував легкоатлетичний пробіг приурочений до Міжнародного Олімпійського дня, в якому брали участь керівники області і міста, професійні атлети, та атлети, які тільки розпочинають заняття спортом, вихованці спортивних шкіл, навчальних закладів.

Розпочинали святкове відкриття з виступів спортсменки з аерокікбоксінку танцювальної форми зі шаблею і танцювального коллективу «слайс».

Потім до учасників заходу, присутніх городян звернулися з привітальним словом голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков і голова Регіонального відділення Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області, народний депутат України Борис Козир.

«Я радий вітати вас на дні спорту! Олімпійські ігри – це свято життя і здоров’я, це мир і дружба. Я маю честь сьогодні разом з вами долучитися до Міжнародного Олімпійського руху, який підтримують мільйони людей в усьому світі. Швидше! Вище! Сильніше! Бажаю всім міцного здоров’я, удачі і миру в Україні», - привітав всіх присутніх Вадим Меріков

Борис Козир також подякував всім хто вирішив долучитися до сьогоднішнього забігу: «Це свято вже традиційно стало найспортивнішим святом нашої країни і нашого міста. В сьогоднішніх змаганнях головне не перемога, а участь. Олімпійське свято – це мир і єднання».

В першому забігу традиційно взяли участь відомі спортсмени, представники влади і бізнесу.

Під оплески присутніх, другі на старт вийшли спортсмени з обмеженими можливостями, ще раз довівши свою силу духу і життєрадісність.

Загалом, в сьогоднішньому святі взяли участь більше 500 учасників віком від 3 років. Було помітно, що кожен майбутній олімпієць бажав перетнути фінішну смугу першим, і до останнього метра тривала справжня боротьба.

Всі учасники були нагороджені солодкими призами і спортивною літературою.