Марафон «Тижня Добрих Справ»

 Середа, 19 квітня 2017 14:49
Опубліковано в Одеська область

Обласна комунальна організація «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» долучився до міської акції «Тижні Добрих Справ». За сім років існування марафон «Тижня Добрих Справ» став популярним і резонансним благодійним проектом, який діє за підтримки Одеської міської ради.

Мета проекту: протягом семи тижнів відволіктися від своїх повсякденних клопотів та звернути увагу на тих, хто потребеє допомоги і підтримки.

Обласний центр «Спорт для всіх» вважаючи головним фізичне здоров’я населення, шляхом залучення його до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризацію здорового способу життя, загартування організму, стимулювання населення до занять ранковою зарядкою як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров`я провів низку фізкультурно-оздоровчих заходів серед усіх верств населення.

Це були : зарядки-руханки, спортивні фестивалі, естафети, конкурси, змагання з різних видів спорту, легкоатлетичні пробіги, флешмоби, тощо.

Особливо запам’яталися масові спортивні заходи у парках та скверах з нагоди місцевих, державних та релігійних свят та заходи, до яких залучали дітей з центру соціально-психологічної допомоги, дітей-переселенців та інтернатів м.Одеса.

За організовані та проведені на високому рівні заходи в рамках акції «Тижні Добрих Справ» працівники обласного центру «Спорт для всіх» нагороджені Почесними грамотами Одеської міської ради.