Продовжується відкриття спортивних майданчиків на Одещині

 Середа, 06 листопада 2019 11:18
Опубліковано в Одеська область

В останні теплі дні бабиного літа в місті Подільськ пройшло свято, присвячене відкриттю багатофункціонального спортивного майданчика по вул. Армійській, 99.

На ньому зібралось  чимало подільчан, як то кажуть «від мала до велика».

З привітальним словом до присутніх звернулись начальник відділу фізичної культури та спорту Подільської міської ради Конюхов Вячеслав Валерійович та директора центру «Спорт для всіх» Клєйбуков Сергій Віталійович.  Вони виразили впевненість, що відкриття даного майданчика стане поштовхом активного відпочинку для дітей  мікрорайону.

Далі гостей свята порадував яскравим виступом танцювальний колектив «Luxury» під керівництвом Панасюка Дениса Володимировича, а також  футболісти КДЮСШ «Локомотив» під керівництвом тренера-викладача Гринюка Віталія Петровича, які показали навички та вміння володіння м’ячем. Футбольну тему підтримали глядачі-хлопці з дворових футбольних команд. Вони пробивали по воротах вправу «Доріжка», «Пенальті» і жонглювали м’ячем.

Після виступів всі поступово перейшли на тренажерний майданчик  де юнаки випробовували свої сили в змаганнях з кросфіту. Навіть були виявлені переможці:

Старша група

  • 1 місце – Рудик Іван
  • 2 місце - Брайко Влад
  • 3 місце – Клачан Іван

Молодша група

  • 1 місце – Нестеровський Владислав
  • 2 місце – Парокінний Влад
  • 3 місце – Леонтюк Максим

На спортивному майданчику з м’яким покриттям проходили веселі естафети серед дітей   . Вони складались з чотирьох етапів. Перемога в кожному етапі оцінювалась в один бал, а останній етап оцінювали в три бали.

Змагалися дві команди по 15 чоловік. Протягом естафети впевнено перемагала команда «Скорпіони», але в останньому етапі виборола перемогу команда «Манго». Рахунок став 3:3. Суперфінальний конкурс виявив переможця. Ним стала команда «Манго».

Всі учасники змагань отримали заряд бадьорості, позитивного настрою та смаколики від центру «Спорт для всіх».

По завершенню, дві групи дівчат продемонстрували флешмоб із сучасних танців, а після них на спортивному майданчику продовжили грати в футбол хлопці.

Свято спорту та здоров’я відбулося! Основне завдання – пропаганда здорового способу життя, залучення до спортивного руху всіх верств населення та збільшення рухової активності серед дітей та молоді в осінньо-зимовий період виконано.

Мешканцям даного мікрорайону залишається побажати берегти створений майданчик і з задоволенням проводити тут своє дозвілля.