Спортивне оздоровче олімпійське літо розпочалось на Одещині

 Вівторок, 09 червня 2015 12:44
Опубліковано в Одеська область

4 червня 2015 у парку ім.Т.Г. Шевченка, на майданчику “Вогні маяка”, Одеським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” організовано та проведено спортивний захід, який одночасно заквершив низку різнопланових спортивних свят присвячених Дню захисту дітей, та розпочав спортивне Олімпійське літо.

В ньому взяли участь вихованці “Одеської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №3” та обласного притулку для дітей “Світанок” .

Метою «Веселих стартів», перед усім, було сприяння руховій активності малечі, їх фізичному розвитку, загартуванню організму та популяризації здорового способу життя.

З притаманною дітям щирістю, активністю, не сриваючи радості, позитивних емоцій, усі учасники намагалися бути спритнішими у проходженні спортивних естафет, старалися дати правильні відповіді на запитання спортивної вікторини.

Організаторами заходу було зроблено усе, для того, щоб кожен почував себе задоволеним. Спочатку усім дітям надали можливість безкоштовно погратись на надувній гірці, пострибати на батуті та відвідати інші атракціони.

Команди отримали грамоти і призи. І як завжди, пригостили усіх дітей морозивом.

Немаловажним є те, що дітвора з користю для здоров`я провела декілька годин активного дозвілля у чудовій парковій зоні поблизу моря.

Подібні спортивні свята також було проведено 1 червня до “Дня захисту дітей” на 8 станції Великого Фонтану, дитячих садках.

Літо – пора активного відпочинку для дітей і дорослих, та найактивнішої праці для Одеського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.