Спортивні змагання «Веселі старти»

 Неділя, 20 жовтня 2019 14:48
Опубліковано в Одеська область

11 жовтня 2019 року на базі Новодмитрівського НВК відбувся ІІ (районний) етап змагань «Веселі старти» серед школярів Костянтинівського району.

Він мав на меті формування у дітей сталої традиції до фізичною культурою і спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей.

У змаганнях взяли участь учні 2009 року народження з семи закладів загальної середньої освіти району, а саме: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст., Іванопільської СШ І-ІІІ ст., Кіндратівської СШ І-ІІІ ст., Новодмитрівського НВК, Софіївського НВК, Торського НВК, Марківської ЗОШ І-ІІІ ст.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернулась методист методичного кабінету відділу освіти Костянтинівської РДА Носова О.О.. Вона побажала всім учасникам гарного настрою, максимально проявити усі свої здібності та таланти.

У програму змагань входили чотири комплексні естафети:

  • естафета «Швидкість з м’ячем»;
  • естафета «Ловкий м’яч»;
  • естафета «Флорбол»;
  • естафета «Стрітбол».

Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже хвилювалися за свої команди. Усі учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими.

Отже, у загальному заліку перше місце посіла команда Софіївськогоо НВК, друге – Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє – Кіндратівської СШ І-ІІІ ст.

Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій. Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи від відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.