До фестивалю здорового способу життя долучилися школярі сіл Варковичі та Тростянець Дубенського району

 Вівторок, 16 лютого 2016 14:59
Опубліковано в Рівненська область

Загальноосвітні заклади цих сіл розділили треті місця в обласному конкурсі на кращий «Олімпійський куточок» у своїх категоріях. Відзначення призерів й стало приводом для приїзду працівників комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради до Варковицького НВК та проведення тут чергового туру обласного фестивалю здорового способу життя, для участі у якому прибули й учні Тростянецької ЗОШ І - ІІ ступенів.

 

Переш ніж вручити заслужені нагороди, гості не пропустили нагоди нагадати дітям про важливість занять фізичною культурою і спортом, та необхідність вести активний і здоровий спосіб життя. Тим більше, що захід проходив у день відкриття ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в норвезькому Ліллехаммері. Тож, заступник директора КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Руслана Найко повідомила дітям інформацію про цей величний форум юнацького спорту, у якому 1100 атлетів з 71 країни віком від 14 до 18 років розіграють 70 комплектів нагород. Вона закликала школярів вболівати за олімпійську юнь України і самим прагнути до спортивних висот.

 

А оскільки все велике починається з малого, то гості одразу запропонували дітям взяти участь у спортивних естафетах та конкурсах.

 

Спершу на старт естафет вийшли команди навчальних закладів у складі 8 найвправніших учнів 1-4 класів. Вони демонстрували своє вміння вправлятися з футбольними та фітбольними м’ячами, тенісними ракетками та хокейними ключками. Для участі в індивідуальних конкурсах команди делегували своїх представників, котрі вміють вправно обходитися з гімнастичним обручем, скакалкою, футбольним м’ячем та влучно накидати кільця на конуси.

 

Варковицьким школярам рідні стіни допомогли посісти всі сходинки п’єдесталу пошани у естафетах. Перше місце виборола команда «Спартанців». Друге - дісталося «Геркулесу». Третє місце з мінімальною перевагою над тростянецькими суперниками здобули «Аргонавти».

 

В індивідуальних конкурсах переможцями стали:

 

учениця 4 класу Дарина Паращинець, (команда «Геркулеси»), - найкраще впоралася з гімнастичними обручами;

 

її однокласник Євген Ярута найдовше жонглював футбольним м’ячем і виборов титул «Володаря м’яча»;

 

зі скакалкою всіх перестрибала третьокласниця Варковицького НВК Анастасія Лук’янчук з команди «Спартанці»;

 

спортивну честь Тростянецької ЗОШ гідно відстояв четвертокласник Дмитро Дацюк (команда «Патріот»), який був найвлучнішим у накиданні кілець на конуси, здобувши титул «Володаря кілець».

 

Переможці та призери у командних змаганнях були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області. Призи від Відділення НОК України у Рівненській області також отримали переможці індивідуальних конкурсів. Всім учасникам дісталися пам’ятні сувеніри.

 

А представники адміністрацій обох навчальних закладів отримали кубки і дипломи КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи Відділення НОК України у Рівненській області за призові місця в обласному конкурсі «Олімпійський куточок».