«Do like Olympians» у пришкільному таборі

 Понеділок, 22 червня 2015 13:47
Опубліковано в Рівненська область

На Рівненщині тривають заходи всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» («Роби як олімпійці»). Його мета - привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху через проведення олімпійцями уроків, розминок та майстер-класів. У проведенні заходів разом з відділенням НОК України в Рівненській області активну участь бере комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Черговий захід «Do like Olympians» відбувся в пришкільному таборі Рівненського НВК «Колегіум». До учнів, які релаксують тут після напруженого навчального року, завітав голова відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук та учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні плавчиня Катерина Дікіджі.

Проведення такого заходу саме у цьому навчальному закладі було не випадковим. Адже НВК «Колегіум» відомий своєю активною участю в олімпійському русі. Зокрема, його вихованці неодноразово були переможцями та призерами всеукраїнського фіналу «Олімпійського лелеченяти». Та й, взагалі, без них не обходиться, практично, жоден спортивно-масовий захід міського чи обласного масштабу. До слова, серед його випускників є й учасники Олімпійських ігор. Тож, цілком закономірно, що й теперішні вихованці «Колегіуму», продовжують захоплюватися фізичною культурою і спортом, відчуваючи всіляку підтримку своїх педагогів.

Тож, до чергової зустрічі з учасницею Олімпійських ігор тут готувалися заздалегідь і дуже ретельно Щоправда, її проведенню на свіжому повітрі перешкодила раптова гроза. Проте, дітлахів та їхніх гостей виручив старий добрий спортзал корпусу початкової школи «Колегіуму», що завжди готовий до будь-яких фізкультурно-спортивних потреб своїх юних господарів.

Гості привітали дітлахів, поцікавилися їхнім життям, зокрема, спортивним. Катерина Дікіджі провела з ними розминку під бадьорий музичний супровід. Вона, звичайно, особливу увагу звернула на вправи, характерні для свого виду спорту. Діти старанно виконували їх, а розім’явшись, влаштували змагання зі спортивних естафет.

Змагалися юні спортсмени завзято. Напруга безкомпромісної боротьби, гідна найвищого спортивного форуму, тривала до останньої секунди. Радість переможців, здавалося, не мали меж. Призи від відділення НОК України у Рівненській області з рук учасниці Олімпійських ігор отримали всі учасники змагань.

Апофеозом заходу стало традиційне для «Do like Olympians» колективне фото у стрибку. Воно залишиться на пам’ять про радість, що дає спорт.