Фестиваль активного відпочинку «Поліське коло» набирає оберти

 П'ятниця, 13 травня 2016 00:22
Опубліковано в Рівненська область

В приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція з приводу проведення обласного фестивалю активного відпочинку «Поліське коло».

Захід відбудеться з 13 по 15 травня на березі річки Горинь, в селі Олександрія Рівненської області. Приїзд команд запланований до 18:00 години 13 травня, урочисте відкриття відбудеться о 10:00 годині 14 травня після чого розпочнеться змагальна частина фестивалю. Закриття змагань відбудеться о 14:00 годині 15 травня.

На захід зі всієї області з’їдуться любителі туризму і всіх форм активного дозвілля, адже для гостей фестивалю будуть доступні не лише хороший настрій і безліч позитиву від спілкування з однодумцями, а й багато майстер-класів з надання першої медичної допомоги, в’язання вузлів та рукоділля, сплави на байдарках і катамаранах, вечірня ватра, пісні під гітару та багато іншого.

Організатори розповіли про програму фестивалю, його мету, особливості і переваги. Зокрема голова Рівненської обласної молодіжної організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» Юрій Ткачук, повідомив про запланований перебіг фестивалю, активності які чекають на його учасників і матеріальне забезпечення заходу. Директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук, розповів про багаторічну співпрацю з закладами, котрі організовують активне дозвілля жителів Рівненщини, зокрема про «Фестиваль водного туризму», який протягом кількох років проводився спільними зусиллями КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та обласної молодіжної організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила». Окрім цього слово мали начальник відділу молоді управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Наталія Чигир; старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання РДГУ, майстер спорту України з спортивного туризму Людмила Чалій; голова правління Рівненського міського клубу туристів «Обрій» Іван Оліферук. Всі учасники заходу розповіли про попередній досвід проведення подібних фестивалів і наголосили на важливості таких ініціатив для подальшого розвитку туризму в Рівненській області.

Під час прес-конференції особлива увага була акцентована на змагальній частині фестивалю, в ході якої учасники зможуть визначити кращого між собою на таких дистанціях: «Орієнтування та топографія», «Смуга перешкод», «Велотуризм», «Водний слалом» на каное, байдарці та катамарані. Вік учасників змагальної частини повинен бути не менше 14 років, і всі вони будуть розділені на три вікові групи: 14 – 17 років; 18 – 45 років; 46 років та старші. Кожна команда повинна складатися з не менше ніж 4 осіб (обов’язково хоча б одна особа протилежної статі).

В рамках фестивалю також буде проведено фотоконкурс, під час якого як професіонали так і аматори будуть змагатися за перемогу в категоріях: «Пейзаж», «Портрет», «Походні будні», «Активний відпочинок» і «Курйози».

Наразі для участі в фестивалі заявки подали вже близько 20 команд. Однак, організатори очікують, що більшість команд зареєструються вже безпосередньо по прибуттю.

Всі учасники заходу будуть забезпечені необхідним для комфортного відпочинку речами: дровами, водою, медичною допомогою, місцями для переодягання тощо. Не досвідчені туристи, котрі не мають необхідну кількість спорядження можуть звернутися до організаторів, котрі обіцяють допомогти з інвентарем, щоб зробити відпочинок на природі максимально неповторним.