Фестиваль здорового способу життя сільських школярів

 П'ятниця, 12 лютого 2016 16:58
Опубліковано в Рівненська область

Черговий тур обласного фестивалю здорового способу життя провели працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради 9 лютого 2016 року у Томашгородському НВК школа І-ІІІ ступенів – ліцей Рокитнівського району. Вони завітали сюди, щоб нагадати тутешнім учням про важливість занять фізичною культурою і спортом, та закликати до активного і здорового способу життя. Одразу після дискусії на цю важливу тему гості запропонували дітям взяти участь у спортивних естафетах та конкурсах. На пропозицію відгукнулися учні 6 – 8 класів.

 

Спершу на старт естафет вийшли команди у складі 8 школярів кожна. Вони демонстрували своє вміння справлятися з футбольними та фітбольними м’ячами, тенісними ракетками та хокейними ключками. Найбільше дітям сподобалися комбіновані естафети. Сповнені несподіванок, вони змушували учасників демонструвати свою вправність у володінні різним спортивним інвентарем та швидко налаштовуватися на виконання різних завдань.

 

Для участі в індивідуальних конкурсах команди делегували своїх представників, котрі вміють вправно обходитися з гімнастичним обручем, скакалкою, футбольним м’ячем та влучно накидати кільця на конуси.

 

Змагання видалися захоплюючими і веселими. А після їх завершення, доки суддівська колегія підводила підсумки спортивної програми і визначила переможців, учасники та гості фестивалю мали можливість помилуватися майстерністю тутешніх гімнасток, які заповнили паузу гарною гімнастичною композицією.

 

У естафетах найвищу сходинку п’єдесталу пошани посіла команда «Олімп» учнів 8-Б класу. Друге місце, з мінімальним відставанням, дісталося команді «Чемпіон» 8-А класу. «Бронзу» виборола команда «Спартанці» наймолодших учасників змагань – шестикласників.

 

В індивідуальних конкурсах переможцями стали:

 

Анастасія Румкевич, - найкраще впоралася з гімнастичними обручами;

 

зі скакалкою всіх перестрибала Юлія Примак;

 

Іван Щерба найдовше жонглював футбольним м’ячем і виборов титул «Володаря м’яча»;

 

Іван Таргоній був найвлучнішим у накидання кілець на конуси, здобувши титул «Володаря кілець».

 

Переможці та призери у командних змаганнях були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області. Призи від Відділення НОК України у Рівненській області також отримали переможці індивідуальних конкурсів.

 

Скориставшись нагодою, працівники «Спорту для всіх» Рівненщини вручили нагороди місцевим призерам обласного конкурсу дитячого малюнка на спортивну тематику «Спорт очима дітей», що проходив з нагоди 25 річниці створення Національного олімпійського комітету України. Відзнаки від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України у Рівненській області за друге місце отримав учень 5 класу Будівської ЗОШ І-ІІ ступенів Назар Богданець. За третє місце нагороду отримала учениця 7 класу Томашгородської ЗОШ І – ІІ ступенів № 3 Ірина Кирилович.