«Лелеченята» з «Екстриму» злетіли найвище

 Понеділок, 27 квітня 2015 11:06
Опубліковано в Рівненська область

Юні олімпійці Рівненщини визначили найкращих під час III етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя” 2015 року, який проводиться під егідою Національного олімпійського комітету України з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, залучення дітей та юнацтва до занять спортом та змістовного дозвілля.

24 квітня 2015 року до Рівненської ДЮСШ №4 з’їхалися команди – переможці II етапу змагань, що проходили у районах та містах обласного значення. Кожна команда складалася з 12 учнів (6 дівчат і 6 хлопців) 5-6 класів одного навчального закладу.

Програма змагань мала три складові - спортивну, освітню та культурну. Впродовж 5-хвилинної презентації команди повинні були у ємкому афористичному девізі виразити своє ставлення до спорту, подати інформацію про свої досягнення у ньому, спортивне життя школи, міста чи району, донести своє розуміння олімпійських ідеалів.

Слід зазначити, що «лелеченята» виявили винахідливість і фантазію гідні вищої ліги КВН. Тут були вірші і пісні, акробатичні і гімнастичні номери, хореографічні композиції і, навіть, театралізовані міні-вистави. В український національний колорит органічно вплітався дух Олімпійських ігор Древньої Греції, а відлуння сивої давнини своєрідно перемежовувалося сучасними ритмами. Рівень підготовки більшості команд був настільки високий, що культурна складова змагань видалася справжнім шоу.

Урочистому відкриттю змагань передував традиційний парад команд. Про початок змагань оголосив, привітавши всіх учасників, начальник управління у справах молоді і спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський. З напутніми словами та побажаннями спортивних успіхів до юних олімпійців звернулися також голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук, начальник відділу управління освіти і науки облдержадміністрації Святослав Сидорук та майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, учасник Олімпійських ігор Леонід Камлочук.

Потім всі учасники змагань зробили досить інтенсивну розминку під керівництвом тренера з художньої гімнастики, відповідального секретаря Відділення НОК України у Рівненській області Юлії Рудої.

Одразу після того команди змушенні були зосередитися для участі у спортивній вікторині. Тривала вона лише 5 хвилин, впродовж яких юні олімпійці мали можливість виявити свою командну ерудованість в олімпійській тематиці, відповівши на запитання.