Малолюбашанська ОТГ отримала спортивні нагороди

 Вівторок, 12 листопада 2019 11:49
Опубліковано в Рівненська область

На Рівненщині продовжується вручення нагород громадам області, які найбільше відзначилися у проведенні фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України в Рівненській області.

Третє місце у цьому році виборола громада с. Мирне Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади Костопільського району.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради, щоб вручити заслужені нагороди та провести серед школярів фестиваль здорового способу життя.

 До участі у естафетах долучились чотири команди учнів середніх класів. На кожному новому старті дітей очікував різноманітний спортивний інвентар, використовуючи  який,  потрібно було якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Впродовж змагань кожен колектив демонстрував свою вправність, спритність та злагодженість в проходженні дистанції.

На завершення, переможці – команда «Дружелюби» та призери фестивалю були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області.