Міжнародний день спорту в Рівненському державному гуманітарному університеті

 Четвер, 07 квітня 2016 00:54
Опубліковано в Рівненська область

До святкування Міжнародного дня спорту долучились студенти та викладачі Рівненського державного гуманітарного університету. В рамках урочистих заходів для студентів спеціальностей «Фізичне виховання» та «Здоров’я людини» лекцію на тему: «Стан фізичної культури і спорту в Рівненській області» прочитав директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», голова Відділення НОК України в Рівненській області - Петренчук Микола Васильович. Він розповів студентству про основні досягнення регіонального спорту, була наведена статистика розвитку масового спорту, дитячо-юнацького та спорту вищих досягнень в Рівненській області, та Україні загалом.

Після лекції слово взяв кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри ТМФВ Рівненського державного гуманітарного університету - Кіндрат Вадим Кирилович. Він привітав студентів з Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку. Після вступного слова професор провів коротку лекцію, під час якої розповів студентству про найвизначніших спортсменів Рівненщини – студентів та випускників університету. Також дипломами університету були відзначені кращі студенти-спортсмени.

Студенти та колеги захоплено вітали і викладача кафедри ТМФВ, триразову учасницю зимових Олімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу з фрістайлу Бутенко (Козаченко) Тетяну Валеріївну.

По закінченню виступів відбулася урочиста передача книг на спортивну тематику англійською мовою від Відділення НОК України в Рівненській області бібліотеці Рівненського державного гуманітарного університету.