На Рівненщині продовжується нагородження призерів обласних конкурсів

 Вівторок, 28 березня 2017 00:25
Опубліковано в Рівненська область

Нещодавно в Рівненській області завершився конкурс «Сніговик FEST». Він відбувався в рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Учасниками конкурсу могли стати учні 1-4 класів та їхні вчителі. Вони повинні були виліпити якомога більше сніговиків, висотою не менше 1,5 м, і сфотографуватися разом з ними.

За підсумками конкурсу, з-поміж всіх учасників, почесне друге місце зумів вибороти Квасилівський НВК «школа-ліцей». З нагоди цього, до закладу завітали гості з комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Окрім нагород, вони підготували для дітей програму з командних спортивних естафет в рамках фестивалю здорового способу життя.

Перед початком змагань між дітьми, місцеві вчителі фізичної культури провели для них розминку під ритмічну музику, що дозволила як слід розігрітися перед основною частиною заходу. Під час естафет, кожному учаснику потрібно було подолати встановлену дистанцію, одночасно використовуючи спеціальний інвентар. Такий як футбольні, фітбольні, баскетбольні м`ячі, флорбольні ключки та особливі кільця, якими слід було влучати у ціль.

Попри візуальну легкість всіх конкурсів, вони не видалися такими ж легкими для самих учасників. Всі вони дуже відповідально підійшли до виконання завдань, але навіть це не вберегло їх від порушень правил і помилок під час естафет. Тому, вже звично, першою зуміла стати не найшвидша команда, а та, яка допустила найменшу кількість фолів. Цього разу це вдалося молодим «Капітошкам», «Дельфіни» стали другими, а замкнув трійку призерів колектив «Веселка».

Під час церемонії нагородження, навчальному закладу були вручені спортивні нагороди від Відділення НОК України в Рівненській області за призове місце в конкурсі «Сніговик FEST». А кожен учасник заходу, який брав участь у естафетах, отримав сувенірну продукцію. Призери ж були відзначені ще й дипломами і індивідуальними призами.