На Рівненщині пройшлися «Стежками здоров`я»

 Четвер, 06 квітня 2017 22:03
Опубліковано в Рівненська область

Нещодавно в лісовому масиві поблизу села Руда-Красна відбувся спортивно-масовий захід. Його ініціатором став комунальний заклад «Рівненська обласна станція юних туристів». Під час нього кількасот любителів активного відпочинку визначали кращих з-поміж себе в туристському квесті. В його рамках учасники змагалися у спортивному орієнтуванні та спеціальних естафетах, де потрібно було на швидкість встановлювати намет, розпалювати вогнище, долати умовне болото по жердинах та багато іншого.

Окрім цього, в програмі заходу були командні спортивні змагання, які отримали назву «Стежки здоров`я». Їх для учасників підготували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. За перемогу в них боролася 21 сімейна команда, яка складалася з дорослого та дитини. Всі сім’ї дуже відповідально підходили до виконання завдань. Перед кожним конкурсом вибудовувалася стратегія перемоги. Вже звично, після сигналу судді запал емоцій зростав з кожним наступним стартом. Попри товариський дух змагань ніхто не хотів поступатися, тому за кожен заліковий бал точилася справжня боротьба, як між дітьми, так і між дорослими.

Зрештою, найкращих було визначено. Отож, в конкурсі «Волейбол» місця розподілилися таким чином:

– Микола та Михайло Літвінчуки – І місце;

– Микола та Олександр Присяжнюки –ІІ місце;

– Андрій та Іван Богуславські – ІІІ місце.

За підсумками конкурсу «Футбол» переможно на п’єдестал зійшли:

– Микола та Олександр Присяжнюки – І місце;

– Сергій та Юлія Ковалики – ІІ місце;

– Олександр та Володимир Матусевичі – ІІІ місце.

А в конкурсі «Фризбі» переможцями стали:

– Андрій та Іван Богуславські – І місце;

– Володимир та Захар Струмінські – ІІ місце;

– Микола та Владислав Літвінчуки – ІІІ місце;

– Ольга Симак та Катерина Цип’ящук – ІІІ місце.

Окрім маси хорошого настрою і задоволення від активного відпочинку, всі учасники отримали сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області, а переможці та призери були відзначені ще й пам’ятними нагородами.