На Рівненщині триває «Школа плавання»

 Понеділок, 01 серпня 2016 01:55
Опубліковано в Рівненська область

На Рівненщині в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання» триває обласний етап, під час якого діти залучаються до уроків плавання.

Захід вже став традиційним і під час нього щорічно сотні дітей отримують можливість навчитися або вдосконалити свої навички в плаванні. Такі заходи формують у дітей свідому потребу до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризують ідею здорового способу життя і демонструють всім, що дозвілля проведене в руховій активності може бути цікавим і зовсім не складним.

Загальне керівництво проведенням заходу здійснює управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Цього разу взяти участь в заході змогли діти котрі зараз відпочивають в оздоровчому комплексі «Чайка», на Демидівщині. Організатори розповіли дітям про ази різних технік плавання, правила поводження в водоймах і необхідність дотримання техніки безпеки. Після теоретичної частини всім було запропоновано застосувати отримані знання на практиці. Кожен учасник отримав спеціальну дошку для плаванням, котра допомагає підтримувати тіло на поверхні. Такий інвентар допоміг дітям подолати страх води і тому всі без виключення зуміли зробити перші кроки на шляху до освоєння такого вміння, як – плавання.