На Рівненщині відзначили переможців обласного конкурсу «Олімпійський куточок - 2016»

 П'ятниця, 13 січня 2017 14:18
Опубліковано в Рівненська область

Конкурс, який проводиться на Рівненщині вже вдруге комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, в цьому році тривав протягом вересня-грудня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах області. Окремо змагалися між собою школи І-ступеня, І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів.

Учасникам потрібно було облаштувати в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого повинна входити література та плакати на олімпійську тематику, що були надані Національним олімпійським комітетом України, а також спортивні нагороди навчального закладу й інформаційні стенди про здоровий спосіб життя, та будь-що, що пов’язане з активним дозвіллям, професійним і масовим спортом.

Переможці конкурсу в своїх роботах зуміли найкраще продемонструвати ефективність використання літератури та плакатів, відобразити спортивне життя та здобутки своєї школи, тим самим на власному прикладі продемонстрували всім захоплюючий світ спорту зі всіма його перемогами та рекордами.

Цього разу нагородження відбувалося на Сарненщині, котра показала особливо хороші результати і внаслідок чого, одразу три школи здобули призові місця.

Відзнаки отримали за:

- І місце - Орлівська загальноосвітня школа І ступеня Сарненської районної ради;

- І місце – Федорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненської районної ради;

- ІІІ місце - Коростська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради.

Всі вони отримали цінні подарунки від Відділення НОК України в Рівненській області та дипломи і кубки КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх», що безумовно стане стимулом і в подальшому активно долучатися до олімпійського руху й спортивного життя області.