На Рівненщині завершився фестиваль «Рух заради здоров’я» серед інтернатних закладів

 Середа, 07 жовтня 2015 12:09
Опубліковано в Рівненська область

Його фінал відбувся у комунальному закладі «Рівненський обласний центр професійної реабілітації інвалідів» Рівненської обласної ради, що в селі Олександрія Рівненського району. У фінальних змаганнях брали участь команди всіх закладів соціального захисту області. Кожного з них представляли чотири найкращі учасники, що визначалися за підсумками змагань першого етапу фестивалю.

На урочистому відкритті змагань його учасників привітали директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здорв’я нселення» «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук та очільник закладу-господаря Оксана Кравчук. Вони побажали їм вдалих стартів і перемог. А також - позитивних емоцій, приємного спілкування в колі старих та нових друзів, заради чого, власне, й проводиться цей захід.

Побажання організаторів повністю виправдалися. Вже незабаром на майданчику панував піднесений настрій і точилася напружена спортивна боротьба. Команди демонстрували свої уміння у естафетах «Фітбол», «Баскетбол», «Хокей», «Дартс» та «Летючі кільця». Вони робили це з явним задоволенням, докладаючи максимум зусиль у кожному старті. Наполегливо і старанно виконували всі елементи естафет, раділи, коли їм це добре вдавалося, вболівали за друзів. Кожна команда і кожний учасник мав шалену підтримку вболівальників, незалежно від їх успіхів. Аутсайдерів підтримували навіть більше ніж лідерів, бо ж всі розуміли, що це їм особливо потрібно.

Проте, переможців все ж було визначено. Ними стала команда Здолбунівського будинку-інтернату для інвалідів та людей похилого віку. Друге місце вибороли господарі фіналу, третє – посіла команда підопічних Урвенського психоневрологічного інтернату. Вони були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Однак, і переможених у змаганнях не було. І не лише тому, що кожен учасник отримав приз від організаторів. А ще й тому, що вже сама участь у такому заході, можливість провести активно своє дозвілля, набратися вдосталь позитивних емоцій – це перемога кожного підопічного. Своє задоволення від участі у фестивалі дехто з учасників фіналу виразив, продемонструвавши присутнім свої таланти. Декламування віршів, вокальний спів і, навіть, виконання Break-dance стали окрасою завершальної частини заходу.