На Рівненщині завершився суперфінал «Сімейних перегонів. ОСББ»

 Вівторок, 14 червня 2016 23:35
Опубліковано в Рівненська область

В селі Воронів Гощанського району, на базі Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України, відбувся фінал шостого сезону обласної спортивної гри «Сімейні перегони». ОСББ».

Подібні заходи проводяться з метою стимулювання жителів області до активного сімейного дозвілля, пропагування здорового способу життя, рухових активностей і залучення населення до нового і регулярного формату відпочинку.

Загальне керівництво проведенням заходу здійснює управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, управління освіти і науки Рівненської ОДА, Рада голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Рівне і Рівненської області та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Цього разу до фіналу дісталися 7 команд, котрі вже мають досвід успішних виступів на подібних змаганнях. Однак, легкою прогулянкою ігри не стали ні для кого. Досвідчені спортсмени, люди зі сфери фізичної культури та спорту і навіть спортсмени-олімпійці, зійшлися в боротьбі за перемогу. Протягом всього фіналу учасників супроводжувала похмура погода, але це ніяк не вплинуло на атмосферу заходу. Попри емоційну боротьбу на доріжках, поза спортивним майданчиком всі учасники стали хорошими друзями і провели вихідний день в товаристві таких самих фанатів активного дозвілля.

Змагання розпочалися з традиційного виконання Гімну України, після чого команди пройшли жеребкування і взялися за виконання завдань. Першим конкурсом, котрий підготували організатори, було інтелектуальне завдання на спортивну тематику. Потім на учасників чекали естафети «Змійка», «Біатлон», «Фітбол», «Тріо м’ячів» та «Літаючі кільця».

Всі без виключення учасники добре проходили дистанції, але в загальному підсумку золоті нагороди зуміла вибороти сім’я Вавуліч (м. Рівне), зовсім трохи їм поступилася команда Левенець-Шолопак (м. Рівне), третя сходина п’єдесталу підкорилася команді Приходько-Лапхан (м. Дубно), четверте місце здобула сім’я Писак (Рівненський р-н), на п’яте місце здійнялася команда Савчук-Кучмей (м. Дубно), шостою стала команда Буцька-Орлова (Здолбунівський р-н) а сьоме місце посіла сім’я Михаревич (Сарненський р-н). Окрім учасників на заході була присутня волонтерка «Корпусу миру» з США, котра прибула з групою підтримки Здолбунівського району.

Всі учасники суперфіналу отримали цінні призи від організаторів а переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, кубками та призами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, призами і сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області та польотами на літаку від Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України.