Напередодні Дня святого Миколая на Сарненщині відбулися спортивні змагання

 Середа, 20 грудня 2017 20:34
Опубліковано в Рівненська область

За традицією в ніч перед Днем святого Миколая всі діти знаходять подарунки під своїми подушками, а за спортивною традицією «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, подарунки можна здобути у чесній спортивній боротьбі. Тому в переддень такого свята гості з Рівного завітали до Чудельської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1 І-ІІ ступенів і провели для місцевих дітей змагання в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!».

Після короткого знайомства з правилами проходження естафет, всі шість команд одразу ж перейшли до обговорення командних стратегій. Краще підготовлені діти, допомагали своїм партнерам по команді, які трішки відставали, тому різниця в індивідуальній майстерності нівелювалася злагодженою командною роботою. Кожна естафета містила в собі елементи з баскетболу, волейболу, флорболу та дартсу. Зі всіма цими видами спорту діти вже були знайомі раніше, адже на базі своєї школи, під керівництвом вчителів фізичної культури, регулярно влаштовують подібні змагання.

Цього разу більше ніж іншим пощастило колективу «Скорпіон», який став переможцем змагань. «Динамо» в загальному заліку набрали з тріумфаторами однакову кількість балів і поступилися їм лише за результатами в першій естафеті, а замкнули трійку призерів «Патріоти». Всі команди, яким пощастило здійнятися на п’єдестал, отримали спортивні нагороди та подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, які все ж випередили дарунки від святого Миколая.