«Олімпійське літо» на Сарненщині

 Четвер, 20 червня 2019 08:21
Опубліковано в Рівненська область

У смт Степань відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійське літо» у якому прийняли участь діти з санаторія «Горинь».

Спортивну програму їм представили працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Після короткої церемонії відкриття, юні олімпійці з великим задоволенням долучилися до змагань. Кожен хотів показати той максимум, аби у наполегливій боротьбі саме його команда стала переможцем. Тому спортивна боротьба видалася цікавою та веселою.

Зрештою, беззаперечним переможцем заходу стала команда «Маяк». Її учасники виявилися найспритнішими та найшвидшими. Срібні нагороди дісталися «Довжанам». Почесне третє  місце здобула команда «Абсолют».

Переможці та призери «Олімпійського літа» нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Скориставшись нагодою, працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відзначили ще й Сарненський район за зайняті призові місця у спортивно-масових заходах, які проходили нещодавно. Зокрема, сарненчани вибороли перше місце у фестивалі здорового способу життя присвяченого Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру. Другі місця вони здобули у фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Рівненській області та обласному місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Заслужені нагороди отримав головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Віктор Михайлицький.