«Олімпійське літо» повертається в «Агатівку»

 Понеділок, 04 липня 2016 10:47
Опубліковано в Рівненська область

Вже вдруге цього сезону, працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали до дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Агатівка», і привезли з собою «Олімпійське літо».

Традиційно, керівництво та діти, які відпочивають в таборі, творчо підійшли до проведення заходу. Перед початком для глядачів, з хореографічно-танцювальною композицією, виступив місцевий колектив художньої самодіяльності.

Урочиста частина розпочалася з параду команд, котрі в образах Давньогрецьких богів, одягнених в традиційні хітони, пройшлися колоною перед глядачами тримаючи в руках емблеми своїх команд і синхронно вигукуючи олімпійські гасла. Після чого під звуки Гімну України на щоглі замайоріли Державний прапор та прапор Міжнародного олімпійського комітету, а у спеціальній чаші запалав вогонь «Олімпійського літа», що і символізувало початок змагань.

Естафети і конкурси, котрі підготували для дітей організатори, дозволили малечі продемонструвати всі свої навички у вправах зі спортивним інвентарем. Всього за перемогу в естафетах боролися 9 команд, по 10 представників у кожній, і всі вони були сформовані з дітей різного віку і різних загонів, тому сили були рівними.

В дружній, але непоступливій боротьбі завершився командний етап змагань, тріумфатором якого стала команда «Українські Боги»; зовсім трішки їм поступилися діти з команди «Reebok», котрі у підсумку стали другими; а право здійнятися на третю сходинку п’єдесталу здобула команда «Українські отамани».

Одразу після визначення найкращих команд, дітям було запропоновано позмагатися в індивідуальних конкурсах, під час яких всі мали можливість продемонструвати особисті вміння і поборотися за нагороди від організаторів. У конкурсі з обертання обруча на талії багато учасників продемонстрували дуже хороші результати, однак кращою з кращих, цього разу була Крючок Владислава з команди «Вікторія»; Хацюк Микола, з команди «Reebok», став «Володарем м’яча» зумівши найдовше жонглювати футбольним м’ячем; а Юрчик Олександр, з команди «Українські Боги», оформив дубль, здобувши перемогу у вправі з накидання кілець на спеціальні конуси і у вправі з володіння скакалкою.

Всі переможці та призери отримали медалі та дипломи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Кожен учасник був нагороджений хорошим настроєм і апетитом перед обідом.

Наступними, хто прийме «Олімпійське літо», буде спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс «Веселка».