«Олімпійське літо» прийшло на Рівненщину

 Четвер, 01 червня 2017 00:24
Опубліковано в Рівненська область

Фізкультурно-оздоровчі заходи в літній канікулярний період «Олімпійське літо» розпочали свою ходу пришкільними та дитячими санаторно-оздоровчими комплексами Рівненської області. Цього разу вони стартували в Костополі на базі навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ступеню – гімназія». До гімназистів також завітали їхні ровесники з пришкільного табору Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, склавши їм таким чином спортивну конкуренцію.

Працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради цього разу запропонували для учасників оновлені спортивні естафети та індивідуальні конкурси. Тож юнаки та дівчата охоче та завзято демонстрували свої навички вправлятися зі спортивним інвентарем. Допомагало їм і скандування вболівальників, які організувалися із учнів, що не потрапили до складу команд. Підтримували їх у цьому і педагоги. Одним словом на імпровізованому спортивному майданчику було «гаряче». Зрештою, всі учасники долучилися до ідей олімпійського руху та отримали позитивний заряд емоцій.

Після проходження спортивних етафет, визначилися переможець та призери заходу. Отже, чемпіонами стала команда «Торнадо». Друге місце посіла команда «Колос», третє – «Олімпійці».

Визначено учасників, які найкраще змагалися в індивідуальних конкурсах. Зокрема, Анна Коваль найліпше крутила гімнастичний обруч, а Валерія Стасюк найдовше стрибала на скакалці. Найспритнішим у конкурсі «Кільця» був Олександр Левчик.

Переможці та призери командних змагань нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення НОК України в Рівненській області. Переможцям індивідуальних конкурсів дісталися дипломи КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Надалі «Олімпійське літо» буде постійно відвідувати пришкільні та дитячі санаторно-оздоровчі комплекси Рівненщини. Таким чином, дітлахи зможуть повною мірою долучитися до активного дозвілля у канікулярний період та насолодитися миттєвостями спортивного суперництва.