«Олімпійське літо» у ДСОК «Сигнал»

 Четвер, 02 липня 2015 00:15
Опубліковано в Рівненська область

Черговий тур «Олімпійського літа» відбувся 1 липня 2015 року у дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Сигнал», що в селі Олександрія Рівненського району. Понад 60 дітей, які зараз відпочивають тут, мали можливість долучилися до цього спортивно-масового заходу.

Веселу спортивну програму дітлахам привезли працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Щоб спонукати юних відпочивальників до рухової активності, пробудити у них бажання до спортивного суперництва, гості запропонували їм взяти участь у командних змаганнях та індивідуальних конкурсах. Різноманітні естафети давали широкі можливості загоновим командам продемонструвати свою згуртованість, а конкурси виявити індивідуальні здібності всім учасникам заходу.

Тож, після короткої церемонії відкриття юні олімпійці радо взялися до виконання спортивної програми. Вони з очевидним задоволенням змагалися у естафетах «Футбол», «Фітбол», «Баскетбол» і «Волейбол», демонструючи злагодженість дій у парах. Кожен хотів показати все, на що здатний, щоб принести перемогу своїй команді. Тому змагання видалися захоплюючими та веселими. Загальну перемогу впевнено здобула команда «Олімпійці», друге місце вибороли хлопці та дівчата, які назвалися «Спортсменами», а третє місце дісталося команді «Адреналін». Зрештою, адреналіну вистачило всім, - і переможцям, і аутсайдерам.

А кому його забракло у командних змаганнях, той міг поповнити в індивідуальних конкурсах, де всі охочі мали можливість продемонструвати своє вміння обертати гімнастичні обручі, стрибати через скакалку та набивати футбольного м’яча. Проте й тут незабаром визначилися найбільш вправні. У спортивному конкурсі «Скакалка» переміг Максим Друзюк, а з обручами у конкурсі «Гімнастичний» найкраще впорався Андрій Антипець. Звання «Володар м’яча» в однойменному конкурсі виборов Роман Красковський.

Переможці та призери командних змагань нагородженні дипломами та медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Ті ж, хто був найвправнішим в індивідуальних конкурсах, отримали призи від відділення НОК України в Рівненській області.