«Олімпійське літо» у пришкільних таборах Острога

 Четвер, 18 червня 2015 10:52
Опубліковано в Рівненська область

Черговий тур спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо», який проводять комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, пройшов у місті Острозі. У ньому взяли участь учні, які відпочивають у пришкільних таборах тутешніх загальноосвітніх закладів. Захід проходив на базі Острозької ЗОШ № 1.

З початком літніх канікул учнів привітав директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук. Він побажав дітям приємного відпочинку та вдалих і веселих стартів в «Олімпійському літі».

Цього ж разу на дистанціях спортивних естафет, що їх підготували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, змагалися шість команд. Перемогу здобула команда «Волейболісти», яку сформували вихованці місцевої ДЮСШ. Друге місце виборола команда «Чемпіон» учнів Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія». Бронзові нагороди дісталися ще одній команді дитячо-юнацької спортивної школи що мала назву «Футболісти».

Після завершення командних змагань діти взяли участь в індивідуальних конкурсах. У спортивному конкурсі «Скакалка» перемогла Анна Каранець, а з гімнастичними обручами у конкурсі «Гімнастичний» найкраще впорався Назар Власюк, - обоє навчаються в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Найвлучнішим у накиданні кілець на піраміди виявився учень Острозької ЗОШ № 1 Владислав Журик .

Переможці та призери командних змагань і звитяжці індивідуальних конкурсів нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.