#OlympicLab у таборі дитячих можливостей на Рівненщині

 П'ятниця, 30 жовтня 2020 07:40
Опубліковано в Рівненська область

Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за підтримки КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР, продовжує реалізацію Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab, що впроваджується НОК України. 

Цього разу для спілкування з дітьми був обраний напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе». Проходив він у таборі дитячих можливостей ТОВ «SavvyNation», що в період осінніх канікул працює у с. Жобрин Рівненського району.

Цей модуль допомагає дітям більше дізнатисяпро важливість навчання упродовж всього життя та пізнати свої можливості у нових,для більшості,сферах діяльності.  Сьогодні до них завітали особливі гості - гравці команди «Західний вогонь», майстри спорту України з софтболу Діана Вашай і Наталія Корнозевич. Після короткого знайомства,  спортсменки розповіли дітям про свій шлях у спорт, досягнення, здобутки команди. Як підтвердження,  частину нагород із змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів дівчата привезли з собою. Окрім того,чемпіонки відповіли на всі багаточисельні запитання учасників заходу. Адже для більшості дітей це взагалі було перше знайомством із софтболом.

Після майстер-класу, що провели відомі спортсменки, як діти, так і педагоги мали унікальну можливість спробувати себе у цьому виді спорту: відбити софтбольний м’яч битою та зловити його спеціальною рукавичкою.

Продовжився захід спортивними індивідуальними конкурсами та вікториною на спортивну тематику, де дітизмогли проявити свої різнобічні здібності та отримати призи.

На завершення – кожен мав можливість індивідуально поспілкуватись з чемпіонками, зробити селфі та, навіть, цілу фотосесію! На згадку всі учасники отримали подарунки від НОК України.