ОСББ: від об’єднання житла - до спільного заняття спортом

 Четвер, 11 червня 2015 10:31
Опубліковано в Рівненська область

На Рівненщині стартував пілотний проект спортивно-масового фестивалю серед членів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Його перший тур, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, пройшов 7 червня 2015 року у Рівному. На спортивний майданчик ОСББ «Князь», що на вулиці Князя Острозького, 14, зібралися команди у складі 2 дітей - хлопчик та дівчинка віком до 14 років, - 2 матерів та 2 батьків. Вони представляли мешканців будинків, які вже прийшли до усвідомлення необхідності об’єднання зусиль не лише в облаштуванні свого побуту, а й для ведення фізично активного і здорового способу життя.

Про очевидну доцільність та перспективність саме такого підходу до цієї важливої справи говорили на відкритті заходу директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук та голова ради правління голів ОСББ Рівненської області Ігор Мічуда.

Переконливим підтвердженням їх слів стали показові виступи учасників обласної організації «Street Workout Rivne». Юні воркаутери продемонстрували, якого рівня фізичної досконалості можна досягти, регулярно займаючись спортом.

Підбадьорені таким майстер-класом команди ОСББ вийшли на старти веселих та захоплюючих спортивних естафет, що їх підготували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Всі учасники – і діти і дорослі, мали можливість продемонструвати своє вміння володіти різноманітними м’ячами, командну згуртованість та прагнення до перемоги. І хоч високих спортивних результатів ніхто не фіксував, проте задоволення від фізичної активності та азарту спортивної боротьби отримали всі. У тому числі й глядачі, адже серед них організатори у проміжках між стартами естафет також проводили різноманітні спортивні конкурси.

Переможцем у змаганнях з естафет стала команда «Князь-1» з однойменного ОСББ. Друге місце посіла команда ОСББ «Данила Галицького, 4» у Рівному. Бронзові нагороди дісталися команді «Князь-2», яку теж сформували господарі майданчика.

Переможці та призери нагороджені дипломами, кубками та медалями відповідного ґатунку комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення НОК України в Рівненській області. Переможці конкурсів також отримали дипломи, медалі та заохочувальні призи від організаторів заходу.