Переможець акції «30 днів на велосипеді» здолав дистанцію більшу, ніж Рівне-Париж

 П'ятниця, 01 травня 2020 10:13
Опубліковано в Рівненська область

Цьогоріч Рівненщина вперше взяла участь в міжнародній акції «30 днів на велосипеді», до якої вже традиційно з 1 до 30 квітня долучається світова велоспільнота. Плануючи захід ще в минулому році, її організатори, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області, бачили дещо інший формат проведення. Життя внесло свої корективи - і велосипед, як вид транспорту, став ще більш актуальним.

Протягом місяця учасники акції, а це 36 велоаматорів, здійснювали поїздки із спеціальними картками та розміщували свої фото на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук з хештегом #30DaysofBikingRivneregion. Окрім того, постійно публікувались підсумкові таблиці та різноманітна інформація на велотематику, яка щодня охоплювала близько тисячі читачів.

                   Визначення переможців відбувалось у трьох номінаціях. Перша з них - «Щоденні виїзди» . Чотири учасники акції здійснили 30 поїздок протягом місяця. Місця між ними розприділились наступним чином:

  1. Ігор Овсійчук – 1672,9км
  2. Олег Пейко – 798,25 км
  3. Олексій Торош – 403,01 км
  4. Анатолій Хеленюк.

 

В номінації «Долання найбільшої дистанції за день» перемогу здобув Ігор Овсійчук, з результатом 227 км (12 квітня). Друге місце у Андрія Вавринчука, з результатом 197,89 км (1 квітня). Третє місце посів Василь Ящук, з результатом 151,1 км (26 квітня)

Третя номінація - «Долання найбільшої дистанції за увесь місяць», де перемогу здобуває той учасник, котрий здолав більшу кількість кілометрів упродовж квітня. Трійка лідерів тут сформувалась таким чином:

  1. Андрій Вавринчук – 2238,22 км
  2. Ігор Овсійчук – 1672,91км
  3. Василь Ящук – 1422,65 км

На переможців та призерів чекають призи від організаторів змагань. А всі учасники отримають сертифікати про участь у Міжнародній акції «30 Days of Biking». Дякуємо всім за активність та запрошуємо до наступних заходів!

 

Пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини»