«Перший старт» для дітлахів Клеваня

 Четвер, 15 вересня 2016 02:50
Опубліковано в Рівненська область

У дошкільних навчальних закладах Рівненщини продовжується спортивно-масовий захід «Перший старт». Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради цього разу завітали до Клеванського дитячого навчального закладу №1 (ясла-садок) «Казка», і запропонували малечі веселі естафети та цікаве дозвілля.

Розпочалося дійство з вітального слова завідувачки дитячого закладу Юрчик Тетяни Віталіївни, яка побажала діткам спортивного завзяття, веселих стартів, а всім присутнім – гарного настрою.

Зрештою, під звуки фанфар, малеча разом зі своїми вихователями вишикувалась, щоб розпочати змагатися. Учасники команд «Грайливі», «Спритні», «Сміливі» та «Вправні» за сигналом судді вмить поринули у спортивне суперництво. Вони вправно котили фітбольні м’ячі, влучно накидали кільця на піраміди та м’ячики у корзини. Апогеєм змагань стало для учасників пролізти швидко через тунелі, які старанно тримали для них їхні ж вихователі.

Набігавшись та повеселившись досхочу, на дітлахів очікувало довгождане нагородження. Отже, за результатами спортивних естафет бронзові нагороди дісталися команді «Сміливі». Друге місце у команди «Грайливі». Переможцем змагань стала команда «Спритні». Всі учасники спортивного свята отримали сувеніри від Відділення НОК України у Рівненській області.

Не залишився без нагород і сам заклад. Вихованці Клеванського дитячого навчального закладу №1 (ясла-садок) «Казка» вибороли третє місце у Всеукраїнських спортивних святах серед дошкільнят «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Рівненській області. Тож, користуючись нагодою, гості вручили призерам заслужені кубок і диплом від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та приз від Відділення НОК України у Рівненській області.