«Перший старт» пройшов для вихованців дошкільного навчального закладу ясла-садок №45 «Пролісок» м. Рівне

 Вівторок, 29 березня 2016 00:19
Опубліковано в Рівненська область

У дошкільних навчальних закладах Рівненщини проходить спортивно-масовий захід «Перший старт». Організаторами виступили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області, з метою залучити максимальну кількість дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до занять фізичною культурою і показати малечі, що спорт може бути веселим і цікавим. Черговий тур заходу відбувся у Рівненському дошкільному навчальному закладі ясла-садок № 45 «Пролісок».

Працівниками КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» була розроблена спеціальна програма естафет, орієнтована на наймолодших спортсменів. Проте в ході змагань малята показали себе як справжні маленькі атлети. Попередньо розділившись на 4 команди по 10 учасників в кожній, вони з неймовірним завзяттям кидали кільця на конуси, бігали спеціальним тунелем, котили фітбольний м’яч і закидали кульки в корзини. Ігровий майданчик вмить перетворився з місця на якому граються ляльками, на справжню арену для майбутніх чемпіонів. Попри дуже юний вік учасників, ніхто не збирався поступатися, а подекуди, боротьба в естафетах була навіть більш запеклою, ніж змагання між дорослими учасниками.

Всі дітлахи викладалися на повну, проте перемогу здобула лише одна команда. Але всі діти отримали заохочувальні призи від Відділення НОК України в Рівненській області. Після закінчення естафет і церемонії нагородження малеча фотографувалася з друзями і просили організаторів прийти до них знову. Заняття спортом сподобалося дітям і подарували як ніколи багато посмішок, радості і бажання знову приймати участь у подібних естафетах.

Після стартів відбулося нагородження переможця конкурсу «Зимова фортеця», який проходив у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима». Господарі фестивалю цьогоріч здобули перемогу побудувавши фортецю довжиною понад 50 метрів і були нагороджені кубком та дипломом КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України в Рівненській області.