Підведено підсумки фестивалю «Козацькі розваги»

 Середа, 17 липня 2019 09:11
Опубліковано в Рівненська область

Всеукраїнський фестиваль «Козацькі розваги», що протягом червня проходив у Рівненській області, підводить підсумки та визначає переможців.

Програма фестивалю включала культурно-розважальну та спортивну частини, конкурси, показові виступи, організацію різноманітних активностей, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та популяризацію національних видів спорту.

Загальне керівництво у його проведенні здійснювало управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Переможці та призери серед міст, районів області, ОТГ визначались за найбільшою кількість учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів населеного пункту.  Цьогоріч до спортивних активностей долучилось понад 2000 учасників, а трійка лідерів сформувалась у такому складі:

І місце – м. Рівне;

ІІ місце – м. Дубно;

ІІІ місце – Демидівський район.

Вітаємо переможців!